Korepetycje w Ełku

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Ełk to miasto, w którym znajdziesz wykwalifikowanych nauczycieli, dzięki którym Twoje dziecko poprawi stopnie z najważniejszych przedmiotów i doskonale przygotuje się do egzaminów. Korepetycje w Ełku to oferta wsparcia na każdym etapie edukacji, z takich przedmiotów jak język polski, matematyka, biologia, chemia i fizyka.

Matematyka i przedmioty ścisłe

Dobre wyniki z matematyki i przedmiotów ścisłych to gwarancja dostania się na najlepsze uczelnie techniczne lub medyczne i doskonały początek zawodowej kariery. Nasza oferta to korepetycje z przedmiotów ścisłych, takich jak matematyka, geografia, chemia i fizyka na każdym poziomie nauczania. Przygotujemy Twoje dziecko do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego, a także do przedmiotowych konkursów i ogólnopolskich olimpiad. Pomożemy również nadrobić zaległości i poprawić bieżące oceny.

Język polski i historia

Oferta naszych korepetycji to również korepetycje z języka polskiego, który jest obowiązkowym przedmiotem na egzaminie kończącym szkołę podstawową i szkołę średnią. Warto więc dobrze opanować ten przedmiot i zawalczyć o najwyższe noty, ponieważ dodatkowe punkty zawsze przydadzą się w procesie rekrutacji. Proponujemy również korepetycje z historii dla wszystkich osób, które marzą o karierze prawniczej.

Ełk – miasto wielu możliwości

Nasza oferta to zajęcia indywidualne i grupowe w małych zespołach. Nasi korepetytorzy mogą prowadzić zajęcia w domu kursanta lub innym umówionym miejscu. Istnieje również możliwość korepetycji online. To niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które cenią elastyczny grafik zajęć. Dzięki naszej ofercie każda szkoła średnia czy studia będą w zasięgu możliwości Twojego dziecka. Wystarczy tylko odpowiednio wcześnie zdecydować się na wsparcie na danym poziomie kształcenia. Korepetycje z matematyki czy języka polskiego do doskonała propozycja już na poziomie szkoły podstawowej. Wsparcie z pozostałych przedmiotów to nieoceniona pomoc w przygotowywaniu się do rozszerzonej matury.

Adres

Oddział w Ełku


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...