Korepetycje w Sopocie

Tel. 601 881 451

Tel. 605 425 225

Moose Polecane Korepetycje to największe centrum korepetycyjne w Polsce. Oferujemy korepetycje indywidualne oraz nauczanie w kameralnych grupach. Z jakich przedmiotów udzielam korepetycji w Sopocie? Co jest naszym największym atutem?

Matematyka i przedmioty ścisłe

Oferujemy korepetycje z matematyki oraz innych przedmiotów ścisłych, takich jak chemia, biologia czy fizyka. Nasze korepetycje dostępne są na każdym poziomie nauczania. Pomagamy dzieciom szkół podstawowych w osiąganiu doskonałych wyników w nauce oraz uczniom szkół średnich, którzy przygotowują się do matury z wybranych przedmiotów. Korepetycje z matematyki, biologii czy chemii to przepustka na najlepsze techniczne czy medyczne uczelnie, gdzie te przedmioty wymagane są w zakresie rozszerzonym.

Język polski na każdym poziomie nauczania

Oferujemy również korepetycje z języka polskiego. Język polski jest przedmiotem obowiązkowym na egzaminie ósmoklasisty i na egzaminie maturalnym, dlatego warto się dobrze do tych egzaminów przygotować. Dzięki naszym korepetycjom nauczysz się pracy z tekstem, poznasz tajniki polskiej gramatyki i bez problemu dokonasz trafnych interpretacji.

Zadbaj z nami o swoją edukację!

Naszym największym atutem są nasi lektorzy, którzy realizują autorski program kształcenia. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy zakres i sposób nauczania do jego umiejętności i potrzeb. Nasza kadra nauczycielska to nie tylko najwyższy poziom wiedzy merytorycznej, jeśli chodzi o dany przedmiot szkolny, ale również doskonałe umiejętności pedagogiczne, dzięki którym nauka na naszych zajęciach jest zawsze przyjemna i efektywna.

Sopot – korepetycje na najwyższym poziomie

Nasi korepetytorzy mają świetne podejście do dzieci i młodzieży, dlatego z sukcesem prowadzą kursy we wszystkich przedziałach wiekowych. Dzięki naszym korepetycjom poprawisz wyniki w nauce, przygotujesz się do wybranego egzaminu czy też do przedmiotowej olimpiady. Dla naszych uczniów egzamin ósmoklasisty czy matura nie stanowią już problemu. Pomagamy w realizacji bieżącego materiału, a także przygotowujemy pod kątem konkretnych egzaminów. Dzięki korepetycjom z Moose matematyka czy fizyka nie będą miały dla Ciebie tajemnic.

Adres

Oddział w Sopocie


Tel. 601 881 451

Tel. 605 425 225

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

18 1240 3464 1111 0010 6961 6713

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...