Korepetycje w Morągu

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Na korepetycje z matematyki i przedmiotów ścisłych: chemia, fizyka, biologia zapraszamy do renomowanego centrum uczniów i studentów chętnych do nauki. Organizujemy korepetycje w małych grupach i zajęcia indywidualne z nauczycielem. Matematyka, fizyka, chemia i biologia to przedmioty wymagane na popularnych kierunkach studiów, takich jak medycyna czy biochemia. Przyszli studenci zapisują się na korepetycje przed maturą oraz w trakcie roku szkolnego.

Matematyka, fizyka i biologia to przedmioty, z których uczniowie przygotowują się do egzaminu pod okiem doświadczonego nauczyciela. Partie materiału dopasowane do konkretnych celów, takich jak egzamin ósmoklasisty, matura podstawowa i matura rozszerzona zwiększają szanse na zdobycie wysokich ocen. Tworzymy program nauczania indywidualnie dopasowany do potrzeb danego ucznia, by przygotować go do testów, pomóc mu nadrobić materiał, zaliczyć semestr oraz zdać egzamin z satysfakcjonującym wynikiem.

Język polski – indywidualne korepetycje w Morągu

Zdajesz język polski na egzaminie rozszerzonym? Zapisz się na indywidualne lub organizowane w niewielkich grupach korepetycje w Moose Morąg i bez stresu podejdź do testów czy matury. Oferujemy elastyczne terminy spotkań z nauczycielem oraz długości lekcji dopasowane do potrzeb ucznia. Kurs rozpoczyna się w dowolnym momencie, można indywidualnie ustalić czas trwania jednej lekcji (60/90 minut, a nawet dłużej) i dopasować częstotliwość spotkań do swoich oczekiwań. W opcji z dojazdem nasi nauczyciele dojeżdżają do domu ucznia, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu.

Centrum edukacyjne w Morągu

Korepetycje w Moose Polecane Korepetycje doceniają również rodzice, którzy mogą pomóc dziecku w przygotowaniu się do trudnego egzaminu np. z chemii. W tym celu warto wybrać nauczyciela, który ma doświadczenie. Nasza szkoła stawia na kadrę z właściwym podejściem do młodzieży. Korepetycje indywidualne są nieco droższe, ale również bardziej efektywne, ponieważ wykładowca poświęca 100% uwagi jednej osobie. Niektórzy uczniowie wolą jednak zajęcia w grupie, ponieważ czują się raźniej wśród rówieśników.

Adres

Oddział w Morągu


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...