Korepetycje w Łomiankach

Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

Nasze korepetycje to pomoc na każdym etapie nauki. Oferujemy korepetycje z różnych przedmiotów szkolnych na najwyższym poziomie, dopasowując je do indywidualnych potrzeb i celów kursanta.

Język polski dla zaawansowanych

Oferujemy szeroki zakres korepetycji, przy czym na szczególną uwagę zasługują korepetycje z języka polskiego. Język polski to bardzo ważny przedmiot, ponieważ jest on obowiązkowy na egzaminie ósmoklasisty i egzaminie maturalnym. Na naszych korepetycjach pokażemy Ci, jak prawidłowo pisać rozprawki, uporządkujemy Twoją wiedzę i nauczymy pracy z tekstem. Dzięki nam osiągniesz wysokie noty na każdym egzaminie. Nabierzesz pewności siebie i zdobędziesz wystarczającą liczbę punktów, żeby dostać się do wymarzonej szkoły średniej czy na upragnioną uczelnię.

Matematyka i przedmioty ścisłe

Język polski jest bardzo ważny, jednak najwięcej problemów przysparzają uczniom przedmioty ścisłe. Bieżące zaległości lub brak jasnego wytłumaczenia tematu może zaowocować dużymi problemami, jeśli chodzi o takie przedmioty jak matematyka, chemia czy fizyka.Korepetycje z matematyki pomogą Ci poprawić wyniki w szkole i przygotować się do egzaminów i konkursów przedmiotowych. Dobrze zdana matura z rozszerzonej matematyki otworzy Ci drzwi na najlepsze techniczne uczelnie. Oferujemy również korepetycje z innych przedmiotów ścisłych, takich jak biologia czy chemia, które są obowiązkowe dla wszystkich uczniów marzących o karierze lekarza.

Dlaczego warto wybrać Moose Polecane Korepetycje?

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim świetna kadra nauczycielska o dużych kompetencjach merytorycznych i pedagogicznych. Staramy się dopasować zakres i tematykę lekcji do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów. Korzystamy z naszego autorskiego programu nauczania, który sprawia, że przyswajanie wiedzy jest niezwykle efektywne i łatwe. Nasze korepetycje to doskonałe wsparcie na każdym etapie edukacji. Harmonogram zajęć uzależniony jest od potrzeb kursanta. Nasi nauczyciele mogą prowadzić lekcje online lub stacjonarnie. Każdego roku nasze zajęcia kończy wielu zadowolonych kursantów, którzy cieszą się dużo lepszymi wynikami na egzaminach maturalnych i egzaminie ósmoklasisty.

Adres

Oddział w Łomiankach


Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

83 1240 6670 1111 0011 1721 2454

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...