Korepetycje w Tarnowskich Górach

Tel. 601 921 281

Tel. 32 781 99 09

Tarnowskie Góry - miasto z bogatą historią szkolnictwa

Tarnowskie Góry to miasto, w którym w 1713 r. otwarte zostało pierwsze polskie gimnazjum na Śląsku, a prawie 200 lat wcześniej pierwsza szkoła różnowiercza. Współcześnie oprócz szkół podstawowych funkcjonuje tu 9 zespołów szkół zawodowych: budowlane, ekonomiczne, gastronomiczne, hotelarskie, mechaniczne, elektroniczne, odzieżowe, medyczne, kolejowe oraz chemiczne, licea ogólnokształcące oraz Filia Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji. Dzięki temu młodzież ma zatem możliwość wyboru miejsca edukacji i kształcenia się w wybranym kierunku i rozwój na wysokim poziomie.

Polecane korepetycje MOOSE w Tarnowskich Górach

By ułatwić dzieciom i młodzieży utrzymanie edukacji na najwyższym poziomie stworzyliśmy w Tarnowskich Górach oddział MOOSE, tworząc lokalne centrum korepetycji i kształcenia. Teraz chemia, fizyka, biologia, język polski, a nawet matematyka nie będą stanowić problemu dla uczniów ze szkół podstawowych, średnich czy szkół wyższych. Korepetycje z matematyki dostosowane do poziomu i potrzeb młodzieży prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę nauczycieli i wykładowców są efektywnym sposobem na powtórzenie, ugruntowanie i zrozumienie wiedzy przekazywanej w szkole. Może okazać się, że na pozór trudna matematyka czy fizyka, poznawana na nowo w trakcie korepetycji, przekazywana z pasją i zaangażowaniem stanie się przysłowiowym konikiem.

Korepetycje Tarnowskie Góry - z nami żaden egzamin niestraszny

Stawiając na polecane korepetycje MOOSE masz gwarancję wysokiej jakości kształcenia i nauczycieli, którzy z pasją podchodzą do przekazywania wiedzy. Nasi korepetytorzy pomogą przygotować się zarówno do najbliższego sprawdzianu, matury z wybranego przedmiotu jak i egzaminu wstępnego. Od Ciebie zależy, czy opanujesz materiał na poziomie podstawowym czy postawisz na poziom rozszerzony wykraczający poza materiał szkolny, co znacząco zwiększy Twoje szanse na dostanie się na wybrany kierunek.

Dla pasjonatów nauki dostosujemy program nauczania do konkursów i olimpiad, tak by dodatkowe punkty uzyskiwane dzięki wynikom, pomogły uzyskać dodatkowe punkty ważne w procesie rekrutacji na wymarzoną uczelnię.

Wybierając korepetycje - Tarnowskie Góry, nie musisz się martwić o czas dojazdu i terminy zajęć dodatkowych. Dostosujemy miejsce i charakter spotkań do Twojego planu zajęć i oczekiwań. Jeśli wolisz spotkania grupowe od lekcji online, mamy możliwość pracy w niewielkich grupach. Jeśli cenisz lekcje indywidualne - nauczyciel dojedzie do Ciebie lub spotkacie się w dowolnie wybranym miejscu. Z nami nauka stanie się przyjemna i co najważniejsze efektywna!

Wszystkie korepetycje w Tarnowskich Górach

Adres

Oddział w Tarnowskich Górach


Tel. 601 921 281

Tel. 32 781 99 09

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

18 1240 3464 1111 0010 6961 6713

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...