Korepetycje w Kołobrzegu

Tel. 601 591 411

Tel. 91 431 00 16

Kołobrzeg - korepetycje dopasowane do Twoich potrzeb

Miasto Kołobrzeg to popularne uzdrowisko, które jest chętnie odwiedzane przez turystów nie tylko z naszego kraju. Położenie nad Morzem Bałtyckim oraz status regionalnego ośrodka kulturalnego sprawia, że stanowi ono atrakcyjny punkt na mapie Polski. Znajduje się tu kilka szkół podstawowych oraz 6 szkół średnich. Absolwenci mogą kontynuować edukację na Społecznej Akademii Nauk, wydziale zamiejscowym Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania lub Wydziale Przedsiębiorczości Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.

Kołobrzeg jest położony w stosunkowo niewielkiej odległości od innych miast będących ważnymi ośrodkami edukacyjnymi w tej części kraju. Uczniowie, którzy planują studia w jednym z nich i zależy im na dobrym zdaniu matury, mogą skorzystać z oferty MOOSE POLECANE KOREPETYCJE.

Korepetycje z matematyki w Kołobrzegu - sposób na poprawę wyników w nauce

Nasza oferta została stworzona zarówno z myślą o uczniach, którzy mają trudności z materiałem na bieżąco realizowanym w szkole, np. na takich przedmiotach jak matematyka, chemia czy fizyka, jak i z tymi, którzy przygotowują się do konkursów lub olimpiad.

Biologa oraz język polski to niezwykle szerokie dziedziny, dlatego osoby chcące opanować ponadprogramowy materiał w związku z przystąpieniem do konkursu, powinny skorzystać z pomocy profesjonalnego i doświadczonego korepetytora, co niewątpliwie zwiększy ich szanse na sukces. Nasi specjaliści pomagają ponadto w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty oraz matury, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszej oferty?

Oferujemy korepetycje z takich przedmiotów jak matematyka czy fizyka w 100% dopasowane do potrzeb ucznia. Co za tym idzie, każda osoba może samodzielnie określić długość lekcji oraz ich częstotliwość. Zajęcia mogą mieć charakter indywidualny oraz grupowy. Oprócz tego, prowadzimy lekcje zdalne. Nasi nauczyciele mogą podjechać zarówno do domu ucznia, jak i w inne wyznaczone miejsce na terenie miasta Kołobrzeg oraz jego okolic.

Adres

Oddział w Kołobrzegu


Tel. 601 591 411

Tel. 91 431 00 16

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

51 1240 3464 1111 0010 6961 6410

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...