Korepetycje w Oławie

Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Korepetycje z matematyki - Oława liczy na MOOSE Polecane Korepetycje!

Jeśli szukasz dobrego korepetytora, który wreszcie wyjaśni Ci trudne tematy - takiego, który cierpliwie i ciekawie przedstawi nawet najbardziej skomplikowany materiał - mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. MOOSE Polecane Korepetycje działa w mieście Oława i przyjmuje nowych uczniów przez cały rok. Z nami wszystko stanie się jasne (nawet matematyka i chemia).

Wiemy, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego nasze centrum korepetycji dostosowuje metody nauczania do klientów, bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu szkoły językowej MOOSE. Uczniowie oraz ich opiekunowie mogą wybrać czas trwania zajęć (60-90 min lub więcej), ich częstotliwość oraz miejsce, w którym będą odbywać się zajęcia. Dużym udogodnieniem jest możliwość bezpłatnego dojazdu korepetytora do domu ucznia, a także możliwość uczestniczenia w zajęciach online. Prowadzimy korepetycje indywidualne oraz w kilkuosobowych grupach.

Centrum korepetycji dla uczniów ze szkół średnich i podstawowych

Nauczyciele z MOOSE Polecane korepetycje stosują sprawdzone metody przyswajania wiedzy i potrafią zmotywować do działania! To szczególnie ważne, gdy chodzi o trudny (i zwykle mniej lubiany) przedmiot. Razem z korepetytorem możesz zrozumieć wreszcie skomplikowany materiał, powtórzyć tematy do sprawdzianu, egzaminu ósmoklasisty lub matury. Co więcej, regularne zajęcia sprawią, że będziesz przyswajać wiedzę na bieżąco, dzięki czemu unikniesz stresu przed lekcjami i poprawisz oceny. Nasi korepetytorzy prowadzą zajęcia dla uczniów z podstawówek i szkół średnich. Oferujemy pomoc w nauce takich przedmiotów, jak:

  • język polski

  • matematyka

  • chemia

  • biologia

  • fizyka

  • geografia

  • historia i WOS

Skuteczne korepetycje - ucz się z nami!

Potrafimy sprawić, że nauka jest ciekawa, a dzięki zajęciom z naszymi nauczycielami z pewnością szybko zauważysz swoje postępy. Możesz uczęszczać na indywidualne zajęcia lub chodzić na lekcje w niewielkich grupach. Świetnym rozwiązaniem są e-korepetycje, ponieważ umożliwiają naukę z dowolnego miejsca - wystarczy dostęp do internetu, by móc powtarzać ważny materiał pod okiem doświadczonego korepetytora.

Z nauki w centrum korepetycji korzystają zarówno uczniowie, którzy mają trudności z jakimś przedmiotem, jak i ci, którzy chcą świetnie zdać egzaminy, by dostać się do wymarzonych szkół lub na wybrane kierunki studiów. Aby zacząć naukę w MOOSE Polecane Korepetycje, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz dostępny na stronie. Ucz się z najlepszymi i obserwuj efekty! Zapraszamy!

 

Adres

Oddział w Oławie


Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

47 1500 1067 1210 6010 1873 0000

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...