Korepetycje w Kościanie

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Na korepetycje z matematyki i innych przedmiotów ścisłych zapraszamy do renomowanego centrum Moose Polecane Korepetycje w Kościanie wszystkich uczniów i studentówchętnych do wniesienia swojej wiedzy na wyższy poziom. Organizujemy korepetycje indywidualne oraz kursy dla młodzieży w małych grupach. Język polski,matematyka, fizyka, chemia i biologia to przedmioty szkolne, których uczymy. Zapewniamy wsparcie, które obejmuje realizację bieżącego materiału w szkole oraz przygotowanie do ważnych egzaminów.

Język polski – indywidualne korepetycje

Zdajesz na egzaminie język polski? Zapisz się na korepetycje w Moose Kościan i bez stresu podejdź do testów czy matury. Korepetycje w postaci indywidualnych spotkań to najbardziej efektywny sposób nauki. Terminy spotkań z nauczycielem oraz długości lekcji dopasujesz do swojego planu dnia. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie roku szkolnego. Czas trwania zajęć to 60–90 minut lub dłużej, a częstotliwość spotkań można dopasować do swoich potrzeb. Nasi nauczyciele dojeżdżają do domu, zaoszczędzisz więc sporo czasu na dojazdach.

Organizujemy również kursy w niedużych grupach. Zapewniamy np. korepetycje z matematyki, a także z innych przedmiotów szkolnych, takich jak: chemia, biologia czy fizyka.

Niektórzy uczniowie wolą uczyć się w towarzystwie rówieśników, zamiast na indywidualnych korepetycjach. Zajęcia z matematyki są dostępna zarówno w postaci kursów w grupie, jak i jeden na jeden z wybranym nauczycielem. Znajdź taki sposób nauki, który będzie najbardziej dogodny w ciągu roku szkolnego. Przed egzaminem warto zwiększyć częstotliwość lekcji, by powtórzyć cały materiał.

Centrum edukacyjne Moose Kościan

Nasza szkoła starannie dobiera kadrę nauczycielską – pod kątem właściwego podejścia do uczniów. Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z kalkulatora kosztów, który jest dostępny na stronie. Korepetycje indywidualne są nieco droższe, ale również bardziej efektywne, ponieważ wykładowca poświęca jednemu uczniowi 100 proc. czasu. Kursy w grupach stanowią bardziej ekonomiczne rozwiązanie i są równie chętnie wybierane. Zapraszamy!

Adres

Oddział w Kościanie


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...