Oddział w Białymstoku

Tel. 85 8880082

Tel. 601 741 311

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Białystok – skuteczna nauka przedmiotów szkolnych.
 
Witamy na stronie MOOSE POLECANE KOREPETYCJE w Białymstoku! 
Jesteśmy czołowym centrum korepetycyjnym w Polsce, specjalizującym się w korepetycjach dla osób indywidualnych i małych grup. Każdego roku zatrudniamy w całym kraju ponad 300 nauczycieli, ucząc naszych kursantów najbardziej skutecznymi metodami!
Nauczamy na terenie całego Białegostoku i okolic.
 
Oferujemy Państwu szeroką gamę usług związanych z nauczaniem przedmiotów szkolnych. Nasi nauczyciele nauczają z wybranego materiału matematykę, fizykę, język polski, biologię i wiele innych przedmiotów. Pomagają opanować podstawy lub służą pomocą w pracy nad materiałem aktualnie przerabianym w szkole, uczą dzieci w ciekawy i zabawny dla nich sposób. Dbamy także o najwyższe wyniki na egzaminie maturalnym z wybranego przedmiotu. Z sukcesem przygotowujemy Uczniów do egzaminu gimnazjalnego z wybranego przedmiotu. Uczymy osoby w każdym wieku i na dowolnym poziomie zaawansowania.   
 
MOOSE POLECANE KOREPETYCJE cechuje indywidualne podejście do każdego Ucznia. Plan nauczania, tematyka i godziny lekcji zawsze dopasowujemy do potrzeb kursanta, dlatego nasze kursy są tak skuteczne. Bogate doświadczenie naszych nauczycieli w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję skuteczności. 
 
Oferujemy nasze usługi na terenie całego Białegostoku (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta), dzięki czemu możemy zaproponować Wam zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach.
 
Zapraszamy do nauki!
Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta, nasi pracownicy czekają na Was. 

Adres

Oddział w Białymstoku

Św. Rocha 5, lokal 102B
15-879, Białystok

Tel. 85 8880082

Tel. 601 741 311

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...