Korepetycje w Piastowie

Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

Szukasz rzetelnych i sprawdzonych korepetycji? Piastów daje Ci taką możliwość. Oferujemy korepetycje z przedmiotów szkolnych na najwyższym poziomie. Jesteśmy wsparciem na każdym etapie edukacji.

Korepetycje z matematyki i przedmiotów ścisłych

Korepetycje z matematyki i innych przedmiotów ścisłych, takich jak fizyka, biologia, geografia czy chemia, to możliwość ugruntowania i poszerzenia swojej wiedzy oraz doskonałe przygotowanie do egzaminów maturalnych. Wysokie oceny z tych przedmiotów pozwalają starać się o miejsce na technicznych i medycznych kierunkach studiów. Dzięki naszym korepetycjom poprawisz swoje wyniki w szkole, poczujesz się pewnie i zwiększysz poczucie swojej wartości. Bez kompleksów podejdziesz do każdego egzaminu.

Język polski na każdym etapie nauki

Przedmioty ścisłe i matematyka nie są naszym jedynym atutem. Oferujemy również korepetycje z języka polskiego. Język polski to przedmiot obowiązkowy, dzięki któremu możesz znacznie podwyższyć swoje wyniki na egzaminach, co zwiększa szanse w kolejnych etapach rekrutacji. Na naszych korepetycjach z języka polskiego nauczysz się pracy z tekstem i usystematyzujesz obowiązujący zakres materiału. Opieramy się na autorskim programie nauczania, który zakłada przekazywanie wiedzy w sposób bardzo jasny i zrozumiały oraz niezwykle efektywny. Lekcje odbywają się indywidualnie lub w bardzo kameralnych grupach, dzięki czemu z powodzeniem jesteśmy w stanie dostosować zakres i sposób prowadzenia zajęć do indywidualnych potrzeb kursantów.

Piastów – zadbaj o swoją edukację!

Dzięki naszym korepetycjom uzupełnisz zaległości, powtórzysz materiał do testów i przygotujesz się do olimpiady przedmiotowej. Moose Polecane Korepetycje to propozycja na wszystkich poziomach kształcenia, od szkoły podstawowej poprzez szkołę średnią, maturę, a nawet studia. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz w kameralnych grupach. Większość uczniów ma problemy w szkole ze względu na zaległości lub niezrozumienie przedmiotu. Nasi korepetytorzy wyróżniają się doskonałymi umiejętnościami i doświadczeniem pedagogicznym, dzięki którym zajęcia są bardzo ciekawe i przynoszą doskonałe rezultaty.

Adres

Oddział w Piastowie


Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

83 1240 6670 1111 0011 1721 2454

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...