Korepetycje w Zawierciu

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Zawiercie - „brama Jury” otwiera się na sukces

Zawiercie to miasto stanowiące bazę wypadową dla wielu szlaków turystycznych prowadzących na centralną część Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Bliskość aglomeracji śląskiej i fantastycznej jurajskiej natury, sprzyja wciąż rosnącemu zainteresowaniu turystów, ale i przyciąga inwestorów, pobudzając lokalną przedsiębiorczość. Zawiercie od kilku lat wzmacnia swoją pozycję i staje się coraz bardziej znaczącym punktem na mapie Polski.

Matematyka i fizyka w Zawierciu na piątkę!

By osiągnąć sukces trzeba umieć liczyć. Liczyć na siebie, liczyć na swoją wiedzę i liczyć na doświadczenie, które się przez lata wypracowało. W wieku kilku czy kilkunastu lat trudno mówić o życiowym doświadczeniu, ale warto zdobywać wiedzę, którą się z czasem dobrze zainwestuje. Matematyka i fizyka mogą stać się przepustką na wyższe uczelnie. Nie warto odkładać ich do matury, by później drżeć o powodzenie egzaminu, tylko zawczasu przyłożyć się do tych przedmiotów i wypracować logikę matematycznego myślenia i analizy zależności fizycznych.

MOOSE to wysoko oceniane korepetycje z matematyki w Zawierciu. U nas pomoże Ci wykwalifikowana, dobrze przygotowana do zajęć kadra, zawsze gotowych do pomocy nauczycieli, którzy wprowadzą Cię w świat nauk ścisłych.

Poznaj centrum korepetycji i sprawdź jak przyjemna może być nauka

Korepetycje z chemii lub biologii oraz języka polskiego - z nami nauka to czysta przyjemność! Oferujemy pomoc na każdym poziomie, dostosowując przekaz do oczekiwań i zbliżających się egzaminów.

Jeśli lubisz pracę w zespołach - oferujemy zajęcia przygotowane specjalnie na potrzeby niewielkich grup. Bardziej efektywna jest dla Ciebie nauka w bezpośrednim kontakcie z nauczycielem - spotkamy się „face to face”. Wolisz, by nauczyciel przyjechał do Ciebie? Nie ma sprawy. Możemy spotkać się we wskazanym miejscu lub umawiać na lekcje w sieci.

Ogromną przewagą centrum korepetycji MOOSE nad konkurencją jest elastyczność i łatwość dostosowania zajęć do poziomu wiedzy i potrzeb ucznia. Duży proponowanych przedmiotów i lokalna dostępność, do tego wysoki poziom kompetencji nauczycieli i wykładowców, którzy sami musieli przejść przez „gęste sito” rekrutacyjne i udowodnić, że oprócz wiedzy dysponują też doskonałymi umiejętnościami pedagogicznymi. Tylko dzięki temu mamy pewność, że nauka będzie skuteczna i efektywna, a każdy uczeń wzniesie się z nami na wyżyny wiedzy. W końcu Jura, to bogactwo krajobrazów i wzniesień, a Zawiercie to brama, która do nich prowadzi. Warto wykorzystać takie możliwości!

Adres

Oddział w Zawierciu


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...