Korepetycje w Markach

Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

Nasze korepetycje to niezwykle skuteczne i efektywne zajęcia. Jesteśmy centrum korepetycyjnym, które oferuje indywidualne nauczanie przedmiotów szkolnych na każdym etapie edukacji. Prowadzimy korepetycje indywidualne oraz grupowe. Pomagamy w nauce i przygotowujemy do egzaminów między innymi z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, geografia, chemia, biologia i język polski. Wyróżnia nas doskonała opinia i świetne efekty naszych kursantów.

Matematyka dla każdego

Korepetycje to często obowiązkowe uzupełnienie edukacji szkolnej. Zdalna nauka sprawiła, że wiele dzieci ma problemy z bieżącym materiałem i regularną pracą, dlatego coraz więcej osób decyduje się na wsparcie w postaci korepetycji. Oferujemy korepetycje z takich przedmiotów jak matematyka, chemia, biologia czy fizyka. Te przedmioty mają ogromne znaczenie na każdym etapie nauczania. Nasze korepetycje z matematyki i innych przedmiotów ścisłych to doskonałe przygotowanie do egzaminów szkolnych i konkursów przedmiotowych. Wysokie noty z tych przedmiotów umożliwią Ci realizację ambitnych planów kształcenia.

Korepetycje z języka polskiego

Korepetycje z języka polskiego cieszą się u nas ogromnym zainteresowaniem. Język polski to obowiązkowy przedmiot na egzaminie ósmoklasisty i na maturze. Dobry wyniki z tego przedmiotu to gwarancja wysokiej punktacji, która otwiera drzwi najlepszych liceów i uczelni humanistycznych. Na naszych zajęciach nauczymy Cię pracy z tekstem i pisania doskonałych rozprawek. Pomożemy Ci ugruntować wiedzę i powtórzyć całość obowiązującego materiału. Wytłumaczymy zawiłości gramatyczne i ortograficzne.

Marki – popraw z nami swoje wyniki!

Oferowane przez nas korepetycje zapewniają szeroki zakres korzyści. Nasi nauczyciele to osoby wyselekcjonowane w ramach wieloetapowej rekrutacji. Wyróżniają się one nie tylko bardzo wysoką merytoryką, ale również dużymi kompetencjami pedagogicznymi, dzięki którym nasi uczniowie osiągają bardzo dobre noty na egzaminach z wybranych przedmiotów.

Adres

Oddział w Markach


Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

83 1240 6670 1111 0011 1721 2454

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...