Korepetycje w Chrzanowie

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Korepetycje z matematyki, chemii, fizyki, a także język polski cieszą się w centrum Moose oddział Chrzanów dużym zainteresowaniem, szczególnie przed egzaminem ósmoklasisty i maturą. Uczniowie korzystają z pomocy nauczycieli również w trakcie roku szkolnego, by poprawić swoje wyniki, przyswoić większe partie materiału i zaliczyć semestr. Korepetycje pomagają w sprawdzianach, napisaniu pracy oraz zdaniu testów na satysfakcjonującą ocenę. Warto skorzystać z pomocy, jeśli marzysz o jednym z popularniejszych kierunków studiów.

Chemia, fizyka i biologia – korepetycje z przedmiotów ścisłych

Zdajesz na medycynę lub kierunek biochemiczny? Biologia, chemia, fizyka i matematyka to przedmioty, z których potrzebujesz dobrze utrwalonej wiedzy. Zapisz się na indywidualne lub organizowane w niewielkich grupach korepetycje w swoim mieście, bez konieczności dojeżdżania. Z nami nawet matematyka może być prosta! Moose Polecane Korepetycje oddział w Chrzanowie zatrudnia doświadczonych nauczycieli ze znakomitym podejściem do uczniów. Przyjazna atmosfera sprzyja nauce i przyswajaniu nawet najtrudniejszych zagadnień. Program zostanie dopasowany do potrzeb ucznia, a harmonogram nauki jest naprawdę elastyczny. Długość jednej lekcji (60/90 min lub więcej), częstotliwość spotkań oraz dni, w które będą odbywały się korepetycje, dobierzemy indywidualnie do twojego planu zajęć w szkole.

Język polski na maturze rozszerzonej

Język polski na naszych korepetycjach prowadzą doświadczeni poloniści, którzy dobrze przygotowują do egzaminu z matury podstawowej i rozszerzonej. Za każdym razem indywidualnie dobiera się plan nauki do konkretnych celów. Dzięki temu można nadrobić zaległości, powtórzyć dane partie materiału, odświeżyć i utrwalić wiedzę. To sposób, by skutecznie przygotować się do testów, zaliczyć semestr i zdać maturę.

Rodzice często chcą wspomóc dziecko i umożliwić mu lepszy start np. do liceum lub na studia. Moose Chrzanów zatrudnia wyselekcjonowanych wykładowców. Zapewniamy bezpieczeństwo i dużą skuteczność. Starannie przygotowany uczeń z większą pewnością siebie podchodzi do każdego egzaminu!

Adres

Oddział w Chrzanowie


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...