Korepetycje w Żorach

Tel. 601 921 281

Tel. 32 781 99 09

Korepetycje z matematyki i innych przedmiotów ścisłych organizuje renomowane centrum Moose – Polecane Korepetycje dla uczniów i studentów chętnych do nauki. Możesz wybrać korepetycje indywidualne lub w małych grupach. Matematyka, chemia, fizyka i biologia to przedmioty szkolne, przy których nauce uczniowie często potrzebują wsparcia podczas realizacji bieżącego materiału oraz przed ważnym egzaminem. Nasi nauczyciele pomogą wszystkim chętnym do nauki!

Matematyka i inne przedmioty ścisłe

Matematyka, biologia, chemia i fizyka to przedmioty, z których uczniowie przygotowują się do egzaminu pod okiem doświadczonego nauczyciela. Za każdym razem indywidualnie dostosowuje się plan nauki do konkretnych celów, takich jak egzamin ósmoklasisty, matura podstawowa i rozszerzona. Dzięki temu można nadrobić zaległości, powtórzyć dane partie materiału i odświeżyć wiedzę. To sposób, by skutecznie przygotować się do testów, zaliczyć semestr oraz zdać egzamin z satysfakcjonującym wynikiem.

Język polski – indywidualne korepetycje Żory

Zdajesz na maturze język polski podstawowy lub rozszerzony? Zapisz się na korepetycje w Moose Żory indywidualnie lub w niewielkiej grupie i bez stresu podejdź do egzaminu. Terminy zajęć z nauczycielem oraz długość lekcji dopasujesz elastycznie do swojego planu zajęć. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie roku szkolnego, indywidualnie ustalić, jak długo będzie trwała lekcja (60/90 minut lub dłużej) i dopasować częstotliwość spotkań do swoich potrzeb. Nasi nauczyciele dojeżdżają do domu ucznia (lub w inne wskazane miejsce), zaoszczędzisz więc sporo cennego czasu na dojazdach.

Rodzice często chcą pomóc dziecku w przygotowaniu się do egzaminu np. z fizyki. W tym celu warto wybrać nauczyciela, który ma doświadczenie w przygotowywaniu do matury i innych egzaminów. W Moose pracuje kadra nauczycielska starannie dobrana pod kątem właściwego podejścia do uczniów. Korepetycje indywidualne są nieco droższe, ale również bardziej efektywne, ponieważ wykładowca poświęca jednemu uczniowi 100% uwagi.

Wszystkie korepetycje w Żorach

Adres

Oddział w Żorach


Tel. 601 921 281

Tel. 32 781 99 09

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

18 1240 3464 1111 0010 6961 6713

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...