Korepetycje w Zamościu

Tel. 601 631 771

Tel. 81 534 66 45

Zamość - perła renesansu, która wciąż zachwyca

Nazywany „Padwą północy” i „miastem arkad” zachwycający architekturą Zamość w pełni zasługuje na pochwały - Renesansowe kamienice, majstersztyk urbanizacji miejskiej i historyczne fortyfikacje bastionowe robią wrażenie nie tylko na turystach tłumnie odwiedzających te rewiry.

Jak przystało na renesansowe zamiłowanie do kultury i nauki, Zamość przeszedł przez czas rozkwitu polskiej kultury w tym malarstwa, architektury i sztuki kulinarnej. Powstały w 1594 roku Uniwersytet w Zamościu, stał się jednym z bardziej liczących się w Europie ośrodków naukowych. Akademia Zamojska, stanowiła trzecią w Polsce uczelnię wyższą i kształciła młodych ludzi zgodnie z oświeceniowymi trendami. Współcześnie to miasto, w którym funkcjonują licea ogólnokształcące, szkoły ponadpodstawowe oraz 3 szkoły wyższe, kształcąc studentów zarówno na kierunkach humanistycznych, jak i technicznych.

Język polski nie tylko dla humanistów

W centrum korepetycji w Zamościu prowadzimy zajęcia z wielu przedmiotów, tak aby każdy młody człowiek, mógł poczuć się jak człowiek renesansu. Zdobywanie wiedzy z różnych dziedzin poszerza horyzonty i otwiera umysł, a innowacyjne rozwiązania, niecodzienne pomysły oraz oryginalne wynalazki nie powstają w sztywnych ramach, ale są wynikiem śmiałych decyzji.

Prowadzone przez nas korepetycje z fizyki, ale i biologii, matematyki i chemii, mają być nie tylko suchą powtórką materiału, ale także otwieraniem oczu młodego człowieka na mechanizmy nami kierujące, złożoność świata, zależności, jakie nas otaczają. Oczywiście zarówno korepetycje z języka polskiego jak i lekcje fizyki, dostosowujemy do obowiązującego planu nauczania, tak by wiedza mogła przełożyć się na dobre wyniki w szkole i przynosić satysfakcję na co dzień.

Sprawdzone korepetycje z matematyki - Zamość

Dysponując wiedzą i pedagogicznym doświadczeniem naszych nauczycieli, jesteśmy pewni, że po lekcjach z MOOSE - centrum korepetycji, ani matematyka, ani fizyka nie będą już stanowić problemu. Przekaz dostosowany do poziomu ucznia sprawia, że pozornie trudna fizyka okazuje się tylko kolejnym, niskim płotkiem do pokonania. Możliwość elastycznego dopasowania liczby zajęć, wybór miejsca i formy spotkań (indywidualnie, grupowo, stacjonarnie, online, z dojazdem do ucznia), pozwala na dużą swobodę i ma na celu wyjście młodemu człowiekowi naprzeciw, tak by nauka nie była utrudnianiem życia, tylko przyjemnym i satysfakcjonującym wypełnieniem czasu.

Zadzwoń lub napisz do nas! Razem znajdziemy sposób, byś poczuł się jak człowiek renesansu w nowoczesnym świecie.

Wszystkie korepetycje w Zamościu

Adres

Oddział w Zamościu


Tel. 601 631 771

Tel. 81 534 66 45

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

83 1240 6670 1111 0011 1721 2454

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...